Ürünler

PV modülümüzün çeşitli uygulamalarını keşfedin.

Umbrella

Solar Bankers Konsantratörü, verimliliklerini artırmak ve daha fazla enerji üretimi sağlamak için standart modüller ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. "Şemsiye" adıyla anılan Konsantre Film, Holografik Güneş Modülünde kullanılan verimliliği en üst düzeye çıkaran teknolojiyi mevcut kurulumlara uygular.

Daha fazla bilgi

Solar Kremit

Solar Bankers Tile, güneş ışığından elektrik üreten bir yapı bileşenidir. Güneş modülümüze benzer şekilde, Güneş Bankacılarının holografik filmini ve silikon şeritlerini entegre eden 3 cm kalınlığında bir alüminyum kutudan oluşur. Kremit, tüm gün boyunca elektrik üretmek için güneşin görünen hareketini takip eden döner tüplere monte edilir. Solar Bankers karoları hem dikey hem de yatay konfigürasyonlarda monte edilebilir.

Daha fazla bilgi

Solar Pencere

Solar Bankers penceresi güneş ışığından elektrik üreten tamamen şeffaf bir penceredir. Solar Bankers'ın nano yapılı filmi, gelen ışığın bir kısmını elektrik üretimi için pencerenin çerçevesine entegre edilmiş güneş pillerine yeniden yönlendirerek pencerenin yüzeyini kaplar.

Daha fazla bilgi

Solar Bankers hakkında daha fazla bilgi alın

Modül

PV Modülümüz hakkında daha fazla bilgi alın.

Daha fazla bilgi

Ürünler

Solar Bankers ürünlerini keşfedin.

Daha fazla bilgi

Ekip

Solar Bankers ekibi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi